+38 044 502 6718

громадська ініціатива

наші партнери

Українське громадянське суспільство

Україна – це країна громадян, які прагнуть покращити умови життя у своїх громадах та в країні загалом.Українське громадянське суспільство активно взаємодіє з політиками та владою, інформує громадян про актуальні питання політичного та суспільного життя, надає можливості для просування реформ. Культура волонтерства все більше поширюється в країні, особливо сьогодні, коли українське суспільство протистоїть російській агресії.Організації громадянського суспільства — громадські, благодійні, волонтерські організації, неформальні рухи — відстоюють інтереси українців, надають їм можливості впливати на розвиток суспільства та громади.Завдяки участі в громадських об’єднаннях пересічні громадяни можуть впливати на владу через:
● взаємодію зі ЗМІ
● звернутання до світової спільноти, міжнародних організацій
● публічне обговорювання нагальних суспільнихі проблем
● делегування представників громадських організацій на державні посади (в уряді, міністерствах, органах місцевого самоврядування тощо)

організації та спілки українських підприємців

Для координації виробничої, наукової та іншої діяльності, вирішення спільних економічних і соціальних завдань підприємства України об’єднуються в організації та спілки.


  • Illustration

    З 2002 року роботодавці України об’єднані у Всеукраїнську організацію — Федерацію роботодавців України (ФРУ), яка представляє їхні інтереси в економічних і соціально-трудових відносинах з органами влади і профспілками на національному рівні.  • Illustration

    У квітні 2016 року було створено Спілку українських підприємців (СУП) – громадську спілку, яка входить до трійки найбільших бізнес-асоціацій України. Її створено поза політичними інтересами для захисту інтересів підприємців та створення сприятливого бізнес-середовища в Україні.  • Illustration

    14 червня 1990 р. створено Союз малих підприємств (з квітня 1996 р. – Союз підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України (СПМСППУ). Його мета – підтримка малого підприємництва, захист його законних соціально-економічних та інші спільні інтереси, сприяння послідовному становленню, розвитку та кооперації малих, середніх і приватизованих підприємств, розширенню сфери їх діяльності.


працюймо разом!

Тисніть кнопку та отримуйте повний аналіз вашого бізнесу!