КАПІТАЛ ПЛЮС
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ
Проконсультуємо у проєктах будь-якої складності, надамо фахову експертизу в питаннях аудиту, фінансів, податків, бухгалтерії та консалтингу.
ПОСЛУГИ З консалтингу
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Оформлення заявки
Залишайте свої контакти та питання і наш фахівець зв'яжеться з вами для призначення зустрічі
Комерційна пропозиція
Визначивши цілі та задачі проєкту, ми підготуємо для вас індивідуальну пропозицію
Обговорення проєкту
В рамках зустрічі ми обговоримо оптимальний термін та етапи проєкту та погодимо дедлайни
Підписання договору
З кожним клієнтом ми підписуємо договір та угоду конфіденційності, що гарантує вашу впевненість
НАШІ ЕКСПЕРТИ
Тетяна Шевцова
Керуючий партнер
Тетяна Шевцова професійний аналітик, фахівець в питаннях оподаткування, зокрема з податку на прибуток, ПДВ, рентних платежів. Займається аудитом з 1996 року.

Тетяна співавтор Законопроєкту «Про внесення змін до податкового кодексу, щодо податку на виведений капітал», а також багатьох законопроєктів (зокрема, про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України) та є автором публікацій і статей в бухгалтерських, аудиторських спеціалізованих виданнях, має досвід публічних виступів.

Тетяна член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської Асоціації роботодавців, а також входить до складу Громадської ради при Державній податковій службі України, працює в Експертно Апеляційної Комісії, в Комісії з питань реформування податкового законодавства, методології оподаткування та адміністрування податків.

— t.shevtsova@capital-plus.com.ua
Костянтин Красноухов
Партнер
Має більше 23 років досвіду в сфері фінансів, обліку та оподаткування, з яких 13 - в консалтингу та аудиту, в тому числі 4 роки - в компанії «Великої четвірки» на позиціях менеджера і старшого експерта департаменту податково-юридичних послуг. Сертифікований аудитор України з 2003. Має понад 9 років досвіду роботи фінансовим директором української компанії великої міжнародної корпорації. Має вищу освіту за фахом «Банківський менеджмент» та додаткові сертифікації за напрямками «Менеджмент проєктів» і «IT бізнес-аналіз». Вільно володіє англійською та іспанською мовами.

Експерт в питаннях фінансової звітності, оподаткування, трансфертного ціноутворення, бухгалтерського та управлінського обліку, автоматизованих систем обліку (1C, SAP тощо), зовнішнього та внутрішнього аудиту та контролю, впровадження та організації фінансових процесів бізнесу будь-якого розміру та галузі, до великої корпорації. Має значний досвід обслуговування понад 150 клієнтів всіх галузей економіки, в тому числі банків та компаній відомих бізнес-груп (АрселорМіттал, Інтерпайп, UMC, Райффайзен Аваль, PZU, Укрзалізниця, Союз Віктан, Сингента, ДПЗКУ, Адама, IFC тощо). Є автором власних методик та підходів з організації та оптимізації процесів фінансової служби та податкового обліку.

— k.krasnoukhov@capital-plus.com.ua
ІГОР Цехмістренко
Директор департамента аудиту
Ігор є професійним аудитором та аналітиком та має досвід роботи в фінансово-економічній сфері понад 20 років. Як фахівець з питань оподаткування (податок на прибуток, ПДВ, рентні платежі), спеціаліст в сфері діяльності фінансових компаній, практикуючий юрист та керівник проєктів, Ігор очолив Департамент аудиту та розвиває співпрацю з великими українськими та міжнародними підприємставми.

Ігор Цехмістренко є членом Громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України».

— i.zechmistrenko@capital-plus.com.ua
Олександр Даниленко
Директор департамента консалтингу
Олександр має понад 25-річний досвід роботи в фінансово-економічній сфері та досвід на посаді головного бухгалтера та головного редактора і шеф-редактора провідних професійних бухгалтерських та фінансових видань. Автор більш ніж 700 статей з питань оподаткування та ведення бізнесу, обліку та права, автор книг з питань оподаткування та ведення бізнесу.

Олександр працював на посадах аудитора, керівника відділу консалтингу в провідних аудиторських компаніях. Спеціалізується на оподаткуванні операцій з нерезидентами. В якості експерта неодноразово був залучений до розробки проєктів законодавчих та нормативних актів.

— o.danylenko@capital-plus.com.ua
БУДЬ В КУРСІ
КОНТАКТИ
+38 (044) 502 67 18
+38 (050) 315 51 35

auditor@capital-plus.com.ua

Свідоцтво Аудиторської палати України про внесення до реєстру аудиторських фірм № 2069 від 30.03.2001 р.

  • Адреса
  • вул. Кирилівська,14-18, офіс 49, м. Київ, Україна, 0408
Залиште Ваш номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами!
Або Ви можете зателефонувати нам:
+38 044 50 26 718
Close
У вас виникли запитання?
Зв'яжіться з нами!
Залиште свої дані: ми зв'яжемось із вами, щоб обговорити проєкт
Залиште свої дані: ми зв'яжемось із вами, щоб обговорити проєкт
Made on
Tilda