КАПІТАЛ ПЛЮС
ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ
Пронсультуємо у проєктах будь-якої складності, надамо фахову експертизу в питаннях аудиту, фінансів, податків, бухгалтерії та консалтингу.
ПОСЛУГИ З консалтингу
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Оформлення заявки
Залишайте свої контакти та питання і наш фахівець зв'яжеться з вами для призначення зустрічі
Комерційна пропозиція
Визначивши цілі та задачі проєкту, ми підготуємо для вас індивідуальну пропозицію
Обговорення проєкту
В рамках зустрічі ми обговоримо оптимальний термін та етапи проєкту та погодимо дедлайни
Підписання договору
З кожним клієнтом ми підписуємо договір та угоду конфіденційності, що гарантує вашу впевненість
НАШІ ЕКСПЕРТИ
Тетяна Шевцова
Керуючий партнер
Тетяна Шевцова професійний аналітик, фахівець в питаннях оподаткування, зокрема з податку на прибуток, ПДВ, рентних платежів. Займається аудитом з 1996 року.

Тетяна співавтор Законопроєкту «Про внесення змін до податкового кодексу, щодо податку на виведений капітал», а також багатьох законопроєктів (зокрема, про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України) та є автором публікацій і статей в бухгалтерських, аудиторських спеціалізованих виданнях, має досвід публічних виступів.

Тетяна член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України; Федерації роботодавців України; Спілки українських підприємців (СУП); Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України; Ради Торгово-промислової Палати України Всеукраїнської Асоціації роботодавців, а також входить до складу Громадських рад при Міністерстві фінансів та Державній податковій службі України (голова комітету з питань аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування), працює в Експертно Апеляційній Раді при Міністерстві фінансів України, в Комісії з питань реформування податкового законодавства, методології оподаткування та адміністрування податків.

— t.shevtsova@capital-plus.com.ua
ІГОР Цехмістренко
Директор департамента аудиту
Ігор є професійним аудитором та аналітиком та має досвід роботи в фінансово-економічній сфері понад 20 років. Як фахівець з питань оподаткування (податок на прибуток, ПДВ, рентні платежі), спеціаліст в сфері діяльності фінансових компаній, практикуючий юрист та керівник проєктів, Ігор очолив Департамент аудиту та розвиває співпрацю з великими українськими та міжнародними підприємствами.

Ігор Цехмістренко є членом Громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України».

— i.zechmistrenko@capital-plus.com.ua
Олександр Даниленко
Директор департамента консалтингу
Олександр має понад 25-річний досвід роботи в фінансово-економічній сфері та досвід на посаді головного бухгалтера та головного редактора і шеф-редактора провідних професійних бухгалтерських та фінансових видань. Автор більш ніж 700 статей з питань оподаткування та ведення бізнесу, обліку та права, автор книг з питань оподаткування та ведення бізнесу.

Олександр працював на посадах аудитора, керівника відділу консалтингу в провідних аудиторських компаніях. Спеціалізується на оподаткуванні операцій з нерезидентами. В якості експерта неодноразово був залучений до розробки проєктів законодавчих та нормативних актів.

— o.danylenko@capital-plus.com.ua
БУДЬ В КУРСІ
Аудиторська фірма «Капітал плюс»
вулиця Гончарна, 9А, 4 поверх, м. Київ, 04071
+38 (044) 502 67 18
Аудиторська компанія «Капітал плюс»
вулиця Кирилівська, 14/18, офіс 49, м. Київ, 04080
+38 (044) 502 67 19
+38 (050) 315 51 35
auditor@capital-plus.com.ua
Фінансовий аудит
Податковий консалтинг
Фінансовий консалтинг
Українська група аудиторських компаній «Капітал Плюс» - 2 окремі фірми, що провадять свою діяльність під спільною брендовою назвою та є пов'язаними особами: ТОВ «Аудиторська фірма «Капітал Плюс» та ТОВ «Аудиторська компанія «Капітал Плюс».

Група «Капітал Плюс» надає послуги у сфері аудиту та надання впевненості, консалтингу, фінансового консультування, послуги з питань управління ризиками, оподаткування та інші супутні послуги українським клієнтам та міжнародним групам компаній всіх галузей економіки.

За результатами 2019 фінансового року, група «Капітал Плюс», за оцінками аналітиків ринку, входила до ТОП-20 найбільших аудиторських фірм України.
Свідоцтво Аудиторської палати України про внесення до реєстру аудиторських фірм № 2069 від 30.03.2001 р.
код ЄДРПОУ 30371406

  • вул. Гончарна, 9А, 4 поверх, м. Київ, Україна, 04071
  • вул. Кирилівська,14-18, офіс 49, м. Київ, Україна, 04080
Залиште Ваш номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами!
Або Ви можете зателефонувати нам:
+38 044 50 26 718
Close
У вас виникли запитання?
Зв'яжіться з нами!
Залиште свої дані: ми зв'яжемось із вами, щоб обговорити проєкт
Залиште свої дані: ми зв'яжемось із вами, щоб обговорити проєкт